29.01.2024

Skvělá účast 1. FBC Karviná na turnaji mladších žáků v Bolaticích

Dne 28. ledna 2024 se naši mladší žáci zúčastnili turnaje v rámci Moravskoslezské ligy, který se konal v sportovní hale ZŠ Bolatice. Tento turnaj představoval další skvělou příležitost pro naše hráče prokázat své schopnosti a soutěžit s týmy z dalších regionů.

Naše družstvo, 1. FBC Karviná, se utkalo s několika týmy během dne a předvedlo skvělé výkony. Zde jsou výsledky z našich zápasů:

1. FBC Karviná vs FBC Bartosini Český Těšín: 2-2
1. FBC Karviná vs FBC ORCA KRNOV - BRUNTÁL: 0-4
1. FBC Karviná vs TJ Slovan Havířov Bílí: 3-4
1. FBC Karviná vs FBC Letka Toman Finance Group: 4-2
I přes nepřítomnost klíčových hráčů, Radima Valy a Filipa Kluchy, kteří byli indisponováni, se našim hráčům podařilo předvést skvělé výkony. Někteří hráči vynikli a stali se tahouny našeho týmu. Za vedení našeho družstva byl odpovědný kapitán Viktor Polách, který zastával svou roli s grácií a odhodláním.

Jsme hrdí na výkony našich hráčů, kteří nejenže zlepšují své sportovní dovednosti, ale také si užívají atmosféru při sportování. Těšíme se na další tréninky a zápasy, kde budeme pokračovat ve svém úsilí a rozvíjet svůj potenciál.

Zpět na výpis článků