Společné výlety

Výlet na Gírovou

Společný výlet dětí a rodičů na Gírovou z Návsí a pak sestup do Mostů u Jablunkova zakončený jízdou na bobové dráze je naplánován na sobotu 6.4.2019, účast se hlásí ve skryté sekci. 

Výlet na farmu pod Filipkou, na Filipku a Hrádek

V neděli 17. června 2018 organizovali trenéři našeho oddílu společný celodenní výšlap pro děti a rodiče. Sraz byl stanoven v 8:35 ráno na karvinském vlakovém nádraží. Sešlo se nás kolem čtyřiceti a zamířili jsme směr Návsí. Krásné počasí bylo jako na objednávku a už při jízdě vlakem mezi účastníky panovala skvělá nálada.

Z Návsí jsme vyrazili po turistické trase vedoucí na Filipku kolem ovčí farmy, na které nás pohostili její majitelé. Naše cesta pak pokračovala kolem Filipky na vrchol Hrádek, kde jsme společně poobědvali a kde někeří odvážlivci zchladili svá horká těla ve studené vodě ve venkovním bazénu. Dobře najezeni jsme zamířili směrem dolů do obce Hrádek. Po cestě jsme ještě stihli na hřišti, na které jsme narazili odehrát fotbalový zápas trenérů a rodičů proti dětem. Příjemně strávený den zakončila cesta vlakem zpět z obce Hrádek do Karviné.