17.02.2019

Turnaj Starších žáků v Orlové

Orlová, 10.2. 2019: V neděli odpoledne se starší žáci 1. FBC Karviná vydali do sousední Orlové, aby zde sehráli zápas v Moravsko-slezském přeboru s hráči orlovského týmu v tělocvičně místního Gymnázia.

Třináct starších žáků z karvinského florbalového klubu do zápasu nevstoupilo dobře, hned v úvodních sekundách inkasovali gól. První třetina byla ještě vyrovnaná, za stavu 1:3 v náš neprospěch se dalo s výsledkem ledasco udělat. Avšak nástup do druhé třetiny naše kluky rozhodil. Špatným pohybem, pomalou reakcí na soupeře, nedůsledným bráněním, nepřesnou rozehrávkou se kluci postupně výsledkově propadali. Prohra 15:3 mrzela nejen samotné hráče, trenéry, ale i přihlížející rodiče. Prohry jsou součástí každého sportu, proto není třeba věšet hlavu a do dalších zápasů je třeba jít s plnou vervou.