30.05.2022

Startuje letní sezona

Ligová sezona je již za námi. Je na čase připomenout, co náš čeká během léta.

Během celého léta se náš oddíl zúčastní celé řady akcí, které pro naše členy zajišťují trenéři. Jako první se můžeme těšit na reprezentaci města na tradičním turnaji v Ostravě (Ostrava cup), o týden později se účastníme taktéž tradičního turneje v Paskově. Na konci června vyrazí naše družstva o poznání dále. Přihlášené týmy máme na prestižní brněnský turnaj (Open Game Kids Brno). Ještě několik dní před odjezdem do Brna však klub uspořádá turnaj pro mateřské školy (21.6. v dopoledních hodinách) a v odpoledích hodinách bude probíhat florbal rodičů.

Začátkem prázdnin se zúčastníme turnaje v Dobrušce pod širým nebem. Na místě činu se ukážeme po třech letech. Věříme, že nás tam nahoře vyslyší s přáním pěkného počasí (pod širým nebem znamená na venkovních hřištích - raritní turnaj). Závěr prázdnin bude patřit soustředění ve Smilovicích, během kterého se budeme adaptovat na opětovný sportovní výkon, neboť během prázdnin tréninky neprobíhají. 

Činnost klubu je podporována mj. městem Karviná a Nadací OKD, kteří každoročně štědře podporují činnost 1. FBC Karviná. Za tuto finanční podporu děkujeme.

Zpět na výpis článků