03.01.2022

Dohráli jsme základní část 2. dorostenecké ligy

Doba florbalového temna pominula, po rozvolnění proti epidemiologických opatření, které se týkala sportů v loňské sezoně 2020/2021, naši hráči absolvovali nemalý počet tréninků. A jak se nám vedlo?

Základní část 2.dorostenecké ligy je minulostí. V letošní sezóně 2021/22 ji hraje celkem 12 týmů. Náš tým 1.FBC Karviná hraje tuto soutěž poprvé, loni dorostenci hráli nižší soutěž. 11 kol, ve kterých se utkal každý s každým, je odehráno. V tabulce jsme skončili na hezkém druhém místě:

Nyní se týmy podle umístění rozdělí na dvě výkonnostní skupiny.  Nadstavbovou část o vítěze hraje 1. až 6. družstvo po základní části, tedy i náš tým 1.FBC Karviná. Část o umístění hraje 7. až 12. družstvo po základní části.

V nadstavbové části se utkáme 2x s každým soupeřem. A kteří to jsou?

  • FBC Letka Toman Finance Group,
  • 1. SC TEMPISH Vítkovice B,
  • 1.MVIL Ostrava,
  • TJ Slovan Havířov,
  • FBC ORCA Krnov

Již tuto neděli odehrajeme dvojutkání v Bolaticích proti týmům FBC Letka Toman Finance Group a TJ Slovan Havířov.

Klukům přejeme hodně úspěchů a vítězných zápasů.

 

Zpět na výpis článků