14.04.2020

Rozšiřujeme se o kategorii dorostenců

Do již v pořadí osmé soutěžní sezóny 2020/2021 náš oddíl přihlásí zase o jednu kategorii více, než tomu bylo vloni. V září 2020 své premiérové zápasy odehrají karvinští dorostenci (hoši ročníků narození 2004 a 2005 + mohou být doplněni i mladšími hráči). Proti jakým soupeřům budeme hrát a jak vysoká soutěž to bude, na to si musíme do červnového losovacího aktivu počkat.

Od svého založení v roce 2012 náš oddíl organizuje pravidelnou sportovní činnost pro děti a mládež v Karviné a po osmi letech své činnosti přihlásí do soutěží Českého florbalu celkem pět mládežnických družstev. Z mládežnických kategorií už chybí jen junioři a mládežnická struktura Karviné pak bude kompletní.

Stále přijímáme do svých řad nové členy do všech věkových kategorií od přípravky po dorostence (6 až 16 let). Trénujeme dvakrát týdně na hale Kovona a jednou týdně na učilišti Máj. Tréninkové jednotky mladších dětí probíhají na základních školách ZŠ Borovského, ZŠ Mendelova, ZŠ Školská a SPŠ Karviná.

Máte-li zájem naše řady rozšířit nebo k nám přihlásit své dítě, kontaktujte Tomáše Ficence, tel. 777 602 792

Zpět na výpis článků